Fiducja (od łac. fides - wiara, zaufanie) [za Wikipedią]

Stanowimy zespół ekspertów w swoich dziedzinach.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie prawa i ubezpieczeń. Wiemy jak należy postąpić w przypadku zaistnienia szkody by szybko i skutecznie uzyskać dla Państwa jak najwyższe odszkodowanie.

Lata praktyki w zawodach brokerów ubezpieczeniowych, prawników , audytorów i  specjalistów do spraw ubezpieczeń i likwidacji szkód  przy największych Towarzystwach Ubezpieczeniowych w Polsce pozwalają nam przyjąć, że możemy Państwu zaoferować profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie.

Poszkodowani bardzo często rezygnują z dochodzenia swoich praw od Ubezpieczycieli argumentując, że nie mają szans w sporze z  Towarzystwem Ubezpieczeń  posiadającym  sztab prawników i zaplecze finansowe albo że nie stać ich na taką nierówną walkę. Twierdzenia te często skutecznie blokują poszkodowanym  podjęcie decyzji o zbadaniu sprawy przez specjalistów -niesłusznie.

Wstępna analiza Państwa sprawy jest  bezpłatna, potrafimy w przybliżeniu ocenić szanse na wynik sporu. Do Państwa decyzji pozostanie kto będzie Państwa reprezentować.

Jeżeli odmowa wypłaty odszkodowania była w Państwa ocenie nieuzasadniona albo otrzymaliście Państwo z tego tytułu kwotę niższą od oczekiwanej albo nie wiecie czy istnieją podstawy prawne do skutecznego dochodzenia swoich praw- zapraszamy do nas. Nasi specjaliści szybko odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania, doradzą oceniając mocne i słabe strony sprawy.

Wiemy jak działać -  proszę sprawdzić.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko (*)
Uzupełnij
E-mail (*)
Podaj prawidłowy adres
Telefon
Nieprawidłowe dane
Temat wiadomości
Nieprawidłowe dane
Wiadomość (*)
Uzupełnij
Dołącz plik (do 2MB)
Nieprawidłowe dane
Kod (*) Kod
  Odśwież
Nieprawidłowe dane

 
 
 
  
  

 

Dolna Wilda 88/7 | 61-501 Poznań 

Zadzwoń do nas: 501 366 643  

Back to top
Back to top