Wypadki komunikacyjne (samochodowe, kolejowe i lotnicze) powodują bardzo poważne straty materialne, obrażenia fizyczne, a nawet śmierć. Nagłe wypadki komunikacyjne powoduję również straty związane z utratą dochodu oraz z dezorganizację życia prywatnego i zawodowego. Ubezpieczenie OC komunikacyjne (odpowiedzialności cywilnej posiadaczu pojazdu mechanicznych) może w pełni pokryć Państwa szkody i doznane straty ale jak wiemy w rzeczywistości towarzystwa ubezpieczeniowe robią wszystko aby jak najmniej zapłacić z Państwa straty. Naszym celem jest załatwienie sprawy bez wikłania klienta w proces sądowy. zajmujemy się profesjonalnie uzyskiwaniem odszkodowań za Cierpienie fizyczne oraz psychiczne, czyli różnego rodzaju bóle, które przeszkadzają w codziennym życiu, lub są dla Ciebie uciążliwe.

Zdrowie psychiczne czyli, np. strach przed jazdą na rowerze, strach przebywania jak i poruszania się pojazdem mechanicznym, stany lękowe, lub wchodzenia po schodach.

Dla naszych klientów również uzyskujemy bardzo wysokie renty powypadkowe dla osoby poszkodowanej, bądź po utracie osoby najbliższej.

Jeżeli poszkodowany utracił całkowicie lub częściowo zdolność do pracy zarobkowej, albo jeżeli zwiększyły się jego potrzeby lub zmniejszyły widoki powodzenia na przyszłość, może on żądać od zobowiązanego do naprawienia szkody odpowiedniej renty

 

Nasza firma oferuje:

1.       Pełną pomoc prawną, analizę prawną, zastępstwa procesowe

2.       Ustalenie odpowiedzialności sprawcy lub podważenie decyzji Policji co do ustalenia sprawcy wypadku

3.       Weryfikacją kosztorysów i przeprowadzonej likwidacji szkody – przeprowadzamy też likwidację szkody od początku: wybór serwisu, oględziny, wybór sposobu naprawy.

4.       Weryfikacje i przygotowanie roszczenia z tytułu uszkodzenia ciała wskutek wypadku

5.       Ustalenie realnej wysokości odszkodowania i zadośćuczynienie – dochodzenie tych roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych

6.       Ustalenie winnych i osób poszkodowanych. Weryfikacją osób i ich praw do odszkodowania

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko (*)
Uzupełnij
E-mail (*)
Podaj prawidłowy adres
Telefon
Nieprawidłowe dane
Temat wiadomości
Nieprawidłowe dane
Wiadomość (*)
Uzupełnij
Dołącz plik (do 2MB)
Nieprawidłowe dane
Kod (*) Kod
  Odśwież
Nieprawidłowe dane

 
 
 
  
  

 

Dolna Wilda 88/7 | 61-501 Poznań 

Zadzwoń do nas: 501 366 643  

Back to top
Back to top